Select Page

Spoštovani starši,

jutrišnji šolski da bo za naše učence zopet malce drugačen kot običajno. Prvo šolsko uro bo namreč namesto pouka potekalo samotestiranje zoper COVID-19. Učence smo s potekom samotestiranja že seznanili na razredni uri, vseeno pa jim bomo jutri še enkrat predvajali celoten postopek in jih preko celotnega praktičnega postopka tudi vodili. Pri samotestiranju bodo prisotni njihovi razredniki in učitelji, ki jih poučujejo. Na šoli smo se na to novo dejstvo pripravili, se ustrezno zorganizirali in vzpostavili natančen protokol procesa. Kljub novi aktivnosti, ki jo v takem obsegu vsi izvajamo prvič, se s sodelavci čutimo pripravljeni. Učenci so v pričakovanju te nove realnosti nekoliko vznemirjeni, a na drugi strani polni pričakovanja nove izkušnje. Obljubljam vam, da je vsakršna vaša skrb odveč. Kot vse izzive bomo tudi tega ustrezno premagali.

Petra Vitez Costantini, ravnateljica

Za invalide