Select Page

Prebudili smo se v jasno jutro. Najprej smo si privoščili zajtrk, potem pa smo se odpravili na obalo, se zabavali na igralih in opazovali ladje na obzorju. Po kratkem sprehodu smo se pripravili na plavanje. Danes smo se preizkusili v vodnih športnih igrah. Res je bilo prav zabavno, za prijetno vzdušje pa so poskrbeli navijači.

Učenci posebnega programa vzgoje in izobraževanja vsak dan izvajajo različne igre za učenje plavanja po Halliwik metodi in tako sodelujejo v aktivnostih v vodi, se v vodi samostojno gibajo in plavajo.

Po kosilu smo si vzeli nekaj časa za počitek, potem pa smo odšli na plažo, kjer nas je pričakalo še vedno toplo morje. Skoraj vsi smo se pošteno namakali in naplavali, ostalo pa nam je tudi nekaj časa za različne igre. Za danes dovolj, jutri pa gremo novim dogodivščinam naproti.

Dostopnost (X)