Select Page

V oktobru so učenci -planinci 1. in 2. razreda obiskali Dantejevo jamo. Prijazni jamarji so nas popeljali v podzemlje, nam pomagali čez težje prehode, pokazali netopirje in nam povedali zgodbico o Dugi babi, ki je živela v jami. Ko smo prispeli najglobje v jamo in ugasnili lučke, nam je tudi zaigrala melodije na piščal. Nič se nismo ustrašili in se srečno vrnili pred jamo. Tam smo še pomalicali in vpisali izlet v planinske dnevnike. Vsi smo bili navdušeni nad izletom.

Mentorica Darja Bajt

[post-views]

Dostopnost (X)