Od 2. do 30. marca bomo zbirali odpadni papir. Zabojnik bo nameščen pred šolo. Prosimo vas, da nam ga pomagate napolniti. Zbrana sredstva bomo namenili za končni izlet devetošolcev v Gardaland.
Prosimo vas za sodelovanje in vas lepo pozdravljamo!
Učenci OŠ Franceta Bevka Tolmin