Select Page

Od 2. do 30. marca bomo zbirali odpadni papir. Zabojnik bo nameščen pred šolo. Prosimo vas, da nam ga pomagate napolniti. Zbrana sredstva bomo namenili za končni izlet devetošolcev v Gardaland.

Prosimo vas za sodelovanje in vas lepo pozdravljamo!

Učenci OŠ Franceta Bevka Tolmin

Dostopnost (X)