Select Page

V ponedeljek, 16. 9. 2024, smo se prvič v šolskem letu 2024/2025 sestali učenci predstavniki posameznih oddelkov OŠ Tolmin. Zbrali smo se v lepem številu. V svoji sredi smo pozdravili nekaj novih učencev, sicer se pa že dobro poznamo. Nova 2-letna tema Otroškega parlamenta je šolski sistem. Z veseljem bomo iskali in našli ugodne predloge in rešitve po meri učencev.

Prav tako bomo nadaljevali z izboljšavami na šoli, da bo nam učencem čim bolj prijazna in domača. Na prvem srečanju smo že naredili plakata za vsakoletno dobrodelno šolsko akcijo Drobtinica, ki bo letos 2. 10. 2024. Lepo vabljeni k sodelovanju.

Dostopnost (X)