Select Page

Dan se je začel s prebujanjem ob 7.30, sledil je zajtrk, da si naberemo novih moči. Ob 9.00 smo se pripravljeni in v popolni smučarski opremi odpravili na smuko. Ure na smučišču so minile kot bi mignil in že je bil čas za kosilo. Po dopoldanskih aktivnostih na snegu, so sledile dejavnosti v planšariji. Popoldanski program smo si med drugim popestrili tudi z igro Kmet, volk, koza in zelje. Gre pa takole: Kmet je moral prepeljati čez reko volka, kozo in zeljnato glavo. V čolnu je bilo prostora samo kmeta, ob njem pa še za kozo, zelje ali volka. Toda, če pusti volka s kozo, bo volk pojedel kozo; če pusti kozo z zeljem, bo koza pojedla zelje. Če je prisoten kmet, pa seveda ne bo nihče nikogar ali ničesar pojedel. Kako je to naredil? Nam je uspelo srečno prepeljati čez volka, kozo in zelje. Kaj pa vam?

 

Za invalide