Novo šolsko smo na PŠ Kamno pričeli v polnem zagonu. Prvi šolski dan smo se pripravili na sprejem naše prvošolke Eve. Kljub temu, da smo letos sprejeli le eno, smo se zato še bolj potrudili, da ji bo že prvi dan v šoli prijetno. Pripravili smo ji kratek kulturni program, nato pa smo skupaj igrali tombolo. Konec prvega šolskega dne je bil še posebej sladek, saj je bilo torte dovolj za vse.

Za nami je tudi že prvi športni dan Pohod in plezanje, ki smo ga pripravili v sodelovanju z MOPD Kobarid. Ta dan nam bo ostal posebej v spominu, saj so se nekateri prvič preizkusili v plezanju na umetni steni.

V tem mesecu smo bili zelo dejavni tudi na kulturnem področju, saj smo se udeležili baletne predstave »Izlet v galerijo« , obeležili Bevkov dan in pričeli slovensko bralno značko. V ta namen smo pripravili plakate za bralno značko, letos z vesoljsko tematiko. Pobliže smo spoznali delo ilustratorja in se tudi sami preizkusili kot ilustratorji, saj smo izdelali vsak svojo slikanico z naslovom Vesoljčkov izlet.