Select Page

Zadišalo je po snegu in 7.,8. in 9. h razred Podružnične šole za izobraževanje in usposabljanje otrok s posebnimi potrebami smo že začutili vonj po praznikih, ki se bliskovito približujejo, zato smo v torek, 23.,11.,2021, izvedli tehniški dan.

Našim ptičkom na oknih smo izdelali  tople rdeče kapice, pod njimi pa je nastala prava zasnežena pokrajina. Čeprav je veliko snega, se iz hišk prijetno kadi. S stropa zvonijo lepi rdeče- beli zvončki.

Da bomo lahko praznično ozračje in lepe želje delili tudi z našimi najbližjimi, smo izdelali novoletne voščilnice, za katere smo uporabili naravni material.

V naših domovih nas bodo skozi adventni čas spremljale adventne dekoracije, za katere smo tudi uporabili večinoma naravni material. Tako bo doma še prijetno dišalo.

Mi smo pripravljeni na praznike. Naj se praznični december prične in naj prinese lepše čase.

Učenke in učenci 7.,8.,9. h razreda in razredničarka Svetlana

Za invalide