Select Page

Učenke, učenci in učiteljice Podružnične šole za  izobraževanje in usposabljanje otrok s posebnimi potrebami Osnovne šole Franceta Bevka Tolmin smo se zelo razveselili povabila knjižničarke Alenke, da se tudi letos vključimo v akcijo Moja knjižnica.

V sredo, 13.10 2021, smo  se po malici odpravili v Knjižnico Cirila Kosmača. Ga. Alenka nam je predstavila pravila in potek akcije in razdelila bralne kartone. Za spodbudo pa je vsak bralec dobil lično denarnico. Kako prijetno je bilo spet sedeti v pravljični sobi med čudovitimi knjigami. Kmalu smo si tudi sami izbrali nekaj knjig, ki jih bomo brali skupaj z učiteljicami v šoli. Po branju bo vsak zapisal kratek povzetek zgodbe, kaj mu je bilo všeč ali opisal osebo iz zgodbe, ki ga je navdušila.

Bodi dovolj. Mudi se nam brat. Nove zgodbe in prigode, novi junaki in nova popotovanja na krilih domišljije že čakajo.

Mentorica projekta: Svetlana Jovanović Škvarča

Za invalide