Select Page

Ko postane tako zelo mrzlo, da noski postanejo rdeči, se bliža čas, ko pride zima in z njo tudi dobri možje. Prav kmalu bo sveti Miklavž prišel med nas, zato je potrebno primerno okrasiti razred. Učenke in učenec od prvega do petega razreda naše podružnične šole smo se odločili, da to nalogo vestno opravimo. Ta pravi sneg je že zunaj, čas je, da zasneži tudi naša okna.

V začetku so bile naše roke nekoliko okorne, ampak vaja dela mojstra in kmalu so pričele nastajati čipkaste snežinke različnih oblik in velikosti. Vsem pa je bilo skupno eno: so najlepše, ker smo jih naredili sami. S snežinkami smo okrasili okna našega razreda. Kadar nas ni v razredu, na snežinke pazi prijazni snežak Lojze.

Postavili smo tudi naše malo drevesce, na katerega smo obesili majhne kapice, ki smo jih prav tako izdelali sami. Seveda smo pripravili tudi darila za naše domače.

Ustvarjalni dan je hitro minil, mi pa smo pripravljeni na praznični december. Naj se začne.

Učenke, učenec in učiteljici Mateja in Karin

Za invalide