V četrtek, 9. 9. 2021, smo z učenci in učenkami prilagojenega programa z nižjim izobrazbenim standardom izvedli športni dan. Lep in sončen dan smo pričeli na športnem parku Brajda. Najprej smo tekmovali v štafetnih igrah. Pomerili smo se v spretnostih teka, skakanja po eni nogi, vodenja žoge in nošenja žogice na loparju. Sledile so naloge po postajah. Izmerili smo, kako daleč uspemo vreči vortex, koliko poskokov čez kolebnico naredimo v eni minuti, kako natančno ciljamo blazinice ter kegljamo.

Po malici smo se vsi skupaj najprej razgibali, nato pa smo se odpravili na sprehod. Od šole smo se odpravili proti Sotočju. Prehodili smo učno pot ob Tolminki in se sprehodili do Loč. Tam smo razglasili zmagovalno skupino in se malo okrepčali. Čez Štrklepce smo se vrnili proti šoli, saj smo že komaj čakali kosilo.

Imeli smo se zelo lepo, čeprav smo bili ob koncu dne utrujeni. Oglejte si nekaj utrinkov z našega prvega športnega dne v letošnjem šolskem letu.

Za invalide