Učenci posebnega programa vzgoje in izobraževanja se morajo šolati do 18. leta, potem pa lahko s šolanjem zaključijo. Naš učenec Tilen Čus Božič bo naslednji teden postal polnoleten in s starši so se odločili, da je čas, da postane bolj samostojen. Tilen je dobil mesto v Varstveno delovnem centru Tolmin, kamor bo odslej vključen.

V četrtek, 25. 3. 2021, je bil Tilen zadnji dan na naši šoli, zato smo mu pripravili manjše presenečenje. Skupaj smo si ogledali slike, ki so nastale v času njegovega šolanja, ravnateljica Petra Vitez Costantini in pomočnica ravnateljice Judita Fon Špolad sta mu namenili nekaj lepih besed. Svoj lonček pa so pristavili tudi njegovi sošolci, ki so mu narisali nekaj v spomin, ter mu poklonili besede, ki se jih bo vedno spominjal: da ga bodo zelo pogrešali.

Tilen, pogumno na novo življenjsko pot!

Tina Zgaga, razredničarka