Select Page

Kreativno-dobrodelni natečaj »Rišem/Pišem za prijatelja« poteka že petič zapored in z veseljem smo se mu zopet priključili tudi na PŠ Kamno. Letošnja tema so slovenske oz. svetovne znamenitosti ali vzorci, kar dopušča veliko možnosti interpretacije in lahko vsak najde nekaj zase.

V 1. in 2. razredu so ustvarili bolj abstraktne risbe z vzorci, v 3. razredu pa smo se podali na domišljijsko potepanje po svetu. Spoznali smo različne arhitekture, glasbo, nato pa tiste znamenitosti, ki so nam ostale najbolj v spominu prenesli še v risbe.

Nastali so čudoviti izdelki. Komisija bo izbrala 6 najboljših izdelkov po posameznih kategorijah, katere bodo natisnili na platnice zvezkov. Izkupiček od prodaje le-teh pa v celoti namenili Zvezi prijateljev mladine.

Špela Borovničar

Za invalide