Select Page

September je na naši šoli v programu športa posvečen in namenjen atletiki. Učenci (ke) se seznanijo in poglabljajo znanja iz skoka v višino, skoka v daljino, metu votexa, suvanja krogle in šprintu. Glede na to, da imamo posodobljen stadion, atletsko društvo z več kot 100 učenci, je to samo logična posledica. Zato tudi vsako leto izvedemo atletski troboj, ki vsebuje en skok, en met in šprint.

Letos nas je na začetku športnega dne pričakala megla, vendar so se učenci zelo potrudili in v lepem sončnem vremenu uspešno končali športni dan.

Po seštevku mest so se na zmagovalne stopničke povzpeli:

Učenke 8. razred
1. Leban Hana
2. Domenih Luketa Petja
2.. Nikolaš Orel Naja

Učenke 9. razred
1. Kragelj Jana
1. Leban Adriana
3. Šavli Kaja

Učenci 8. razred
1. Perinčič Komac Domen
2. Gaberščik Tomaž
3. Carli Lukas

Učenci 9. razred
1. Leban Jakob
2. Rutar Urban
3. Kavčič Enej

Pa še nekaj slik za spomin.

Vodja športnega dne Matej Gaberšček

Dostopnost (X)