Pretekli petek smo učenci PŠ Kamno in PŠ Volče odšli v Bistro, da si ogledamo tamkajšnji Tehniški muzej. Vsi učenci smo si ogledali tri zbirke, najbolj pa nas je navdušila zbirka starih avtomobilov in koles. Ker smo imeli na začetku dneva nekaj zapletov, smo se...
Po dolgi vožnji smo prispeli v Gorenje. Po okusnem kosilu smo se odpravili na pohod do Lovrenških jezer, kjer smo uživali v prečudoviti naravi. Ker smo je imeli energije še vedno na pretek, smo se zvečer preizkusili v cirkuških igrah – bilo je zelo zabavno!...