V soboto, 18. maja, smo se dve skupini planincev odpravili proti Vipavski dolini. Obiskali smo Otliško okno. Skupina 23 mladih planincev od 2. do 5. razreda osnovne šole se je do njega povzpela od izvira Hublja. Na poti so si ogledali malo Otliško okno, pri tako...
Ob osmih zjutraj smo že vsi neučakano čakali na prihod avtobusa, ki nas bo popeljal v CŠOD Gorenje. Po dolgi in precej udobni vožnji smo prispeli na našo destinacijo. Tam smo imeli dovolj časa, da razpakiramo »kufre« in se sprostimo pred kosilom. Kosilo je bilo...