Select Page

Verjetno vsi poznate pesmico, ki poje zima, zima bela, vrh gore sedela… Če se ozrete po hribih okoli našega Tolmina, boste to tudi potrdili. A v dolini snega letos še ni bilo. Drugošolci smo vsak dan nestrpno pričakovali, da bodo prve snežinke priplesale tudi v dolino. Ta nestrpnost učencev je učiteljici Zalko in Melito spodbudilo k razmišljanju, da načrtujeta športni dan s sankanjem in igrami na snegu na Livku.

Petek, 3.2.2023, nas je pričakalo mrzlo, a jasno jutro. Z avtobusom smo se odpeljali do bivšega smučišča na Livku, kjer smo se s sankami spuščali po bregu. Spremljala sta nas vrisk in dobra volja. Seveda nismo pozabili na čas za malico. Nekateri učenci so se preizkusili tudi v gradnji iglujev in snežakov.

Dan je hitro minil. Utrujeni, a zadovoljni smo se vrnili v Tolmin. Preživeli smo lep zimski dan in polni energije vstopamo v zimske počitnice.

Za invalide