V torek, 9.4.2024, smo se po končanem pouku v šoli zbrali učenci, ki v letošnjem letu sodelujemo v Erasmus+ projektu. Začeli smo s pripravo zdravih prigrizkov, sadnih ražnjičev, z različnih okusnih koščkov sadja. Ko smo se okrepčali, smo se odpravili po poti čez Gabrce. Po poti smo se zabavali, sošolec pa nam je predstavil tehniko progresivne mišične relaksacije. To je tehnika sproščanja, ki nam pomaga pri zaznavanju naše napetosti in nam jo pomaga sprostiti. Tako smo se naučili, kako se lahko sami sprostimo s pomočjo dihalnih vaj. Ko nam je počasi že začelo zmanjkovati energije, smo si jo uspeli ponovno napolniti s plesom – Macareno. Skupaj z učitelji smo zaplesali in si popestrili pohod. Pohod smo končali v Tolminu, kjer so nas učitelji presenetili s povabilom na sladoled. Bil je zanimiv popoldan, ki nam je vsem izjemno hitro minil.

Teja Munih, 7.b

RemasterDirector_1a5c03258

Financirano s strani Evropske unije. Izražena stališča in mnenja so zgolj stališča in mnenja avtorja(-ev) in ni nujno, da odražajo stališča in mnenja Evropske unije ali CMEPIUS-a. Zanje ne moreta biti odgovorna niti Evropska unija niti organ, ki dodeli sredstva.