Še eno leto smo pripeljali h koncu. In kot vsako leto, smo ga na Podružnični šoli za izobraževanju in usposabljanje otrok s posebnimi potrebami tudi letos zaključili z novoletno prireditvijo.

Veseli smo bili velikega obiska staršev, starih staršev, bratcev in sester naših učenk in učencev, sorodnikov, bivših učenk in učencev, bivših sodelavk in sodelavcev, predstavnikov Občine Tolmin ter drugih ustanov in organizacij ter prijateljev.

Osrednja tema letošnje prireditve je bila glasbena pravljica Babica Zima. Naši učenci so pripravili čarobno uprizoritev te znane pravljice, med katero so se dokazali v igranju na Orffove instrumente, v petju in plesu, v igri in recitiranju.

Ponos, veselje in srčnost naših učencev so ogreli srca vseh obiskovalcev. Naš cilj je bil dosežen.

Srečno in srčno 2023 tudi vsem vam!

Doroteja Benedejčič in Nuša Rutar, mentorici prireditve