Select Page

V posebnem programu vzgoje in izobraževanja smo se odzvali povabilu naših prijateljev iz vrtca, da sodelujemo v projektu Korak k sončku.

V četrtek, 12. 5. 2022, smo se zbrali pred šolo, kjer smo se najprej predstavili drug drugemu. Zdelo se nam je zelo zanimivo, da se naša imena skorajda ne podvajajo. Ugotovili smo, da imamo samo dve soimenjakinji.

Skupaj smo odšli na sprehod proti Sotočju, vendar smo zaradi gradbenih del na naši poti načrt raje spremenili. Odločili smo se, da bomo skupni čas preživeli s skupinsko igro na igralih, kjer smo se nato še bolje spoznali. Drug drugega smo naučili še kopico novih pesmic in gibalnic.

V spomin na naše druženje so nam otroci iz skupine »Čebelice« izdelali čudovite zapestnice, ki jih bomo z veseljem nosili. Veselimo pa se tudi že naslednjega srečanja.

Nuša Rutar

 

Dostopnost (X)