Select Page

V torek, 5. 12., smo se učenci posebnega programa vzgoje in izobraževanja odpravili na obisk v podružnično šolo Soča. Tam sedaj poučuje naša nekdanja učiteljica Žanin in zelo smo se veselili, da jo obiščemo ter spoznamo njene učence.

Dan se je začel zelo zimsko, saj je naletaval sneg in nas spremljal celotno vožnjo do Soče. Ob prihodu nam je tamkajšnja kuharica pripravila slastno malico ter posladek. Ko smo se najedli, smo si ogledali plesno točko, ki so nam jo pripravili učenci, potem pa smo skupaj izdelali novoletne smrečice iz volne. Ob tem smo zelo uživali in se ob praznični glasbi prav prijetno družili. Izmenjali smo si še darilca, ki smo jih pripravili drug drugemu. Za konec pa smo odšli na igrišče in se poigrali na letošnjem prvem snegu.

Imeli smo se zelo lepo in v praznični mesec vstopili, tako kot se spodobi. Sedaj pa komaj čakamo, da se učenci iz Soče odzovejo našemu povabilu in nas obiščejo v Tolminu!

Dostopnost (X)