Select Page

Žal nam tudi letos zima ni ravno podarila obilico snega, a ko je pred časom zapadel višnje v hribih in pobelil bregove višje ležečih vasi, smo se ga seveda razveselili tudi vsi na PŠ Kamno. Ta teden pa smo izkoristili to lepo vreme in se odpravili s kombijem na Livek.

Kar nekaj poti smo morali prehoditi, da smo na Kolovratu našli sneg, kjer smo se lahko malo kepali, se valjali, malo drsali po riti, se igrali in se veliko smejali. Zabave, igre in smeha ni manjkalo. Bi si pa želeli malo več snega. Upamo, da se nam naslednje leto uresniči tudi ta želja.

[post-views]

Dostopnost (X)