PRVI ŠOLSKI DAN

Spoštovani starši, dragi učenci

Končale so se še ene počitnice, tokrat vroče, take, kot tudi morajo biti. Upam, da ste jih lepo preživeli. Verjamem pa, da se v mislih že pripravljate na novo šolsko leto.

Pouk se začne v petek,1.septembra 2017, kot ste že vajeni, za učence od 2. do 9. razreda ob 8. uri. Učenci, ki ne vedo, katera je njihova matična učilnica, naj razrednika počakajo pred šolo oziroma v garderobi, ostali se v učilnico napotijo sami. Učenci 3. razreda naj imajo s seboj šolske potrebščine, učiteljici jih bosta pričakali pred šolo. Pouk se za vse učence konča ob 11.35, oddelki podaljšanega bivanja bodo delovali po rednem urniku, enako tudi jutranje varstvo in varstvo vozačev. Vsi učenci prejmete dopoldansko malico, kosilo pa tisti, ki ste nanj naročeni. Popoldanska malica tudi bo. Šolski prevozi bodo vozili po rednem urniku, izjema je avtobus v smeri Tolmin – Kamno, ki izpred šole odpelje že ob 12.30.

Učenci 1. razreda začnejo s svojim prvim šolskim dnem na matični šoli ob 9. uri, na PŠ Kamno ob 10. uri in na PŠ Volče ob 10:30. Spremljate jih starši, ki jih po končanem svečanem sprejemu tudi odpeljete domov. Razredničarke, vsi zaposleni na šoli in starejši učenci se bomo potrudili, da bo sprejem čimlepši in da bo tako vam kot vašemu otroku ostal v trajnem spominu. Naslednji dan pa bo tudi za prvošolce potekal pouk po rednem urniku.

Ob koncu šolskega leta ste prejeli obrazec, kjer ste za svojega otroka naročili prehrano za to šolsko leto. Če je prišlo do spremembe, vas prosimo, da se osebno zglasite na šoli in naročilo spremenite. Subvencije za šolsko prehrano ureja pristojni center za socialno delo.

Več o našem delu in načrtih si lahko preberete v Publikaciji 2017/2018, ki je objavljena tudi na tej strani.

Vsem našim učencem želimo čimbolj uspešno in prijetno šolsko leto, staršem pa čimmanj stresno, hkrati pa vas prosimo za sodelovanje.

Se vidimo v petek!

Kolektiv Osnovne šole Franceta Bevka Tolmin