V nedeljo, 21.4.2024, je v tolminski telovadnici potekal turnir v mini in mali odbojki za učence od 4. do 9. razreda.
Turnirja se je udeležilo preko 150 fantov in deklet. Sodelovali so učenci iz OŠ Bovec, OŠ Most na Soči, OŠ Kanal, OŠ Deskle, precej jih je bilo tudi iz novogoriških osnovnih šol. Prišli so tudi slovenski zamejci iz Mosse.
Da smo se imeli športno lepo, si lahko ogledate v priloženih fotografijah.
Barbara Štulc

[post-views]