Select Page

Danes sledi ekspresno javljanje z vlaka na relaciji Bled Jezero – Postaja Most na Soči. Sprehajamo se skozi kupeje in zbiramo vtise s potepanja po Bledu. Povzpeli smo se tudi na Ojstrico, ki se dviga nad Blejskim jezerom. Vzpon, ki je trajal približno 20 minut, je bil strm a nedvomno vreden izjemnega razgleda z vrha.

Naše španske vrstnike smo povprašali, kaj se jim je najbolj vtisnilo v spomin na današnjem izletu.

Na prvo mesto so dekleta postavila jezero in čistočo okoli njega, račke, lep razgled in trgovinice. Seveda pa nismo mogli mimo blejske kraljice – kremšnite, ki je bila vsem zelo všeč.

Fantje pa so na prvo mesto postavili tekmovanje in čistočo jezera. Priča smo bili namreč kvalifikacijam na letošnjem evropskem prvenstvu v veslanju, ki je na Blejsko jezero in ulice po Bledu prineslo športni duh in kar nekaj mladih navijačev.

Vendar pa se današnji dan še ni zaključil.

Nekaj bomo le še morali postoriti…

Kaj menite, kaj smo pošteno zapacali?

 

Dostopnost (X)