Select Page

Polni pričakovanj smo se zbudili na že kar tretji dan Erasmus+ izmenjave in razočarani opazili, da nas je presenetil dež. Pa nam tudi dež ni preprečil zabave. Za lepše jutro smo si kar sami pripravili narodno slovensko jed, tako imenovano ˝frtajlo˝. V kuhinji smo se izkazali in smo zato z užitkom pojedli kar smo skuhali. Pogledali smo si tudi filmček o dolini Soče on tako Špancem še nekoliko bolj podrobno predstavili naše prečudovite kraje. Pogledali pa smo se tudi filmček o ekologiji, ki smo ga na šoli kar sami posneli med eko dnevom.

Po malici smo se odpravili na vadbo. V telovadnici smo se imeli priložnost sprostiti in pokazati nekaj tekmovalnosti in zagretosti v igri dodgeballa.

Po tem je sledilo ustvarjanje v računalniški učilnici. V skupinah po 4 smo si izmislili zabavne scenarije, ki so nas opomnili na to, kaj pomeni biti ekološki.

Po izjemno produktivnem in zabavnem dnevu nas je čakalo le še kosilo.

Tako se je zaključila sreda, vsi pa se že veselimo četrtka in težko pričakovanega izleta na Bled.

 

 

 

 

Dostopnost (X)