Select Page
Spoštovani učenci, učenke ter starši!
Tudi letos bomo konec meseca novembra organizirali dobrodelni sejem igrač in knjig.
Če imate doma igrače, družabne igre ali knjige, ki jih ne potrebujete več in bi jih želeli podariti, vas lepo vabimo, da jih učenci prinesejo v šolo do petka, 24. 11. 2023. Le te naj bodo čiste, ohranjene in primerne za šolske otroke.
S sejmom igračam in knjigam podaljšujemo rok trajanja, razvijamo trajnostno in ekološko ravnanje ter smo okolju prijazniUčenci pa s prostovoljnimi prispevki krepijo tudi zavedanje o solidarnosti in medsebojni pomoči.
Zbrana sredstva bomo namenili za pomoč socialno ogroženim otrokom.
Verjamemo, da bomo na dobrodelnem sejmu, ki bo potekal v zadnjem tednu novembra, razveselili veliko novih lastnikov.
Hvala za vaše sodelovanje.
Šolski sklad

 

Dostopnost (X)