Select Page

V sredo, 30. 11. 2022, smo na šoli organizirali Sejem igrač in knjig z dobrodelno noto. Dogodek so izpeljali tudi na PŠ Volče, na PŠ Kamno pa bodo le tega izvedli v prazničnem decembru.

Učenci in učenke so v preteklih tednih podarili veliko igrač in knjig. Tako je bila ponudba na sejmu pestra in prava paša za oči. Učenci, starši in zaposleni na OŠ Tolmin so lahko izbirali med različnimi plišastimi igračami, didaktičnimi igrami, sestavljankami, družabnimi igrami, knjigami in številnimi drugimi igračami.

Veselje, iskrice v otroških očeh in dobrodelnost pa so bile glavne sestavine našega dogodka. S prostovoljnimi prispevki smo tako skupaj zbrali 690 €. Vsa zbrana sredstva bodo namenjena v šolski sklad za pomoč socialno ogroženim otrokom.

Zahvaljujemo se vsem otrokom, staršem in zaposlenim naše šole za podarjene igrače, dobrodelni prispevek ter pomoč pri izvedbi sejma.

Le s skupnimi močmi nam je lahko uspelo narediti zopet nekaj lepega.

Upravni odbor šolskega sklada

Dostopnost (X)