18. junija 2020 na pobudo OKS-ZŠZ je država Slovenija razglasila 23. september za Dan slovenskega športa. In kot so zapisali na njihovi spletni strani, da na 23. september šteje čisto vsaka oblika telesne dejavnosti, smo tudi učenci 3. razreda na ta dan obuli športne copate, se preoblekli v oblačila in se kljub deževni soboti odpravili na pohod, se razmigali v telovadnici in privoščili pravo malo tekmo v plezanju.
Učenci 3. razreda

[post-views]