Šolsko leto se je pričelo in mi smo se odpravili na prvi športni dan v tem letu. Ker smo lani obiskali učence na PŠ Smast, smo se tokrat odpeljali malo dlje in sicer na obisk k učencem OŠ Kobarid, ki so na podružnični šoli Drežnica. Preden pa smo jih obiskali smo si odšli ogledat slap Krampež, ki se nahaja v neposredni bližini vasi. Od tam smo nadaljevali naš pohod na Male skale, razgledno točko nad Drežnico, od koder smo res imeli pogled nad celotno vasjo. Ker so nas že na šoli nestrpno čakali naši vrstniki, smo se podvizali nazaj v vas in odšli v šolo. Tam smo se skupaj poigrali in preko igre stkali nova prijateljstva. Obljubili so nam, da nam naslednje šolsko leto vrnejo obisk in mi se tega zelo veselimo.
