V četrtek, 19. 9. 2024, smo se z učenci 7. razredov odpravili na Javorco, kjer smo si ogledali edinstveno cerkev Svetega Duha. Izvedeli so veliko zanimivih informaciji, ki so se dotikale časa, v katerem je bila cerkev zgrajena. Notranjost cerkve pa nas je vse navdušila. Zadovoljni smo se vrnili nazaj v šolo.
