V sredo, 17. 4. 2024, se je na šoli odvil 2. mediacijski popoldan namenjen druženju in spoznavanju vrstniških mediatorjev. Z učenci, ki obiskujejo krožek mediacije in pridobivajo veščine za konstruktivno reševanje konfliktov, smo se tokrat posvetili izdelavi plakata, s katerim bomo tudi druge učence spodbudili, da se nam pridružijo in z našo pomočjo zgladijo svoje spore ter izboljšajo svoje medsebojne odnose. Za pokušino objavljamo delčke naših izdelkov, več pa po prihajajočih počitnicah …
Zapisala: Meta Prezelj Manfreda, mentorica

[post-views]