Select Page

V petek 24.11.2023 smo se učenci 7. razredov zbrali pred šolo. Odložili smo torbe in se po številkah, ki so nam jih povedali učitelji, razporedili v skupine po 5 ali 6 učencev. Nato smo na odšli na orientacijo, ki nas je popeljala vse okoli šole. Na listkih so bila vprašanja na temo zdrava prehrana, gibanje in spanje, pod njimi pa trije odgovori. Pravilen odgovor te je usmeril naprej, napačen pa zavedel. Ko smo končali so nam učitelji dali vrečke. Iz njih smo potegnili listke, na katerih je bilo navedeno ime skritega prijatelja, ki si mu moral tisti večer posvetiti nekaj pozornosti.

Kasneje smo pripravili pašto s tuno in krofe za večerjo, ter učilnice za spanje. Pogovarjali smo se tudi o odnosih. Učitelji so nam dali 6 majhnih listkov. Poiskat smo morali vprašanja po šoli, kot »katera oseba ti veliko pomeni?«, in tja nalepiti listke z ustreznim odgovorom. Po večerji smo imeli družabni večer. Igrali smo karte, morilca, nekateri so plesali in nekaj jih je sestavljalo Rubikovo kocko. Kasneje smo, ko so nam učitelji rekli, pripravili spalke, si umili zobe in odšli spat. Nekaj časa smo se še pogovarjali nato pa zaspali.

Naslednje jutro smo se zbudili ob sedmih. Najprej smo pozajtrkovali in nato pospravili naše stvari in učilnice. Na prespani noči smo se imeli zelo lepo in se med seboj še bolje spoznali. Čeprav smo pravzaprav bolj malo spali.

 

noč-na-šoli

 

         

 

[post-views]

Dostopnost (X)