Mesec september pomeni vrnitev učencev v šolske klopi. Nekateri izmed njih pa se že preizkusijo v šolskem tekmovanju iz logike. Tudi najmlajši učenci naše šole. Drugošolci in tretješolci so zavihali rokave in se vsak na svoj način zavzeto lotili reševanja nalog iz logike. Nekatere so jim predstavljale kar velik izziv. Z veseljem so se udeleževali samih priprav na tekmovanje. Tako je končno napočil čas, ko so svoje znanje pokazali pri reševanju nalog letošnjega tekmovanja.
David Jesenšek, Kea Pika Podgornik, Simon Jeram Fili, Leja Kuštrin in Bine Močnik so dobitniki bronastega priznanja med drugošolci. Rok Leban, Špela Jeklin, Špela Demšar, David Pogačar, Viktor Vodovnik, Dunja Gaberšček Rot, Jošt Barbič, Aneja Nuk, Anže Manfreda, Anita Miklavič, Jaka Možir Čarga, Nara Istenič, Tobia Ivančič in Lara Gabršček pa so si bronasto priznanje priborili med tretješolci.
Čestitke vsem udeležencem tekmovanja in veliko uspehov pri premagovanju logičnih podvigov tudi v prihodnosti.
Melita Drol
[post-views]