Dan smo pričeli s športom, saj nam je učitelj Saša pripravil štafetne igre. Gostujoči učenci so nato prek igranja Kahootov utrjevali znanje matematike in angleščine. Po odmoru je sledil lov na zaklad, kjer smo bili razdelejni v mešane skupine, zato je bila komunikacija otežena. Zemljevid nas je vodil po Tolminu, na posameznih točkah pa smo reševali matematične naloge. Lahko vam povemo, da smo se kar pošteno namučili z reševanjem, nekateri so se vmes izgubili, a na koncu smo si vsi prislužili sladoled.
Večer pa je bil prav poseben. Starši so pripravili štafetno igro, kjer smo se morali med ovirami znajti z zavezanimi očmi! Ob tem smo se vsi dodobra nasmejali. Sledila je podelitev certifikatov za prisotnost na tokratni mobilnosti. Ker smo želelii, da naši gostje res dobro spoznajo Slovenijo, smo jim z velikansko pomočjo staršev pripravili pogostitev s slovenskimi tradicionalnimi jedmi, našle pa so se tudi druge jedi, tako da nihče ni bil lačen. Da je bil večer res popoln, so za glasbo poskrbeli naši muzikantje iz Glasbene šole Palbin. Medtem ko smo uživali v vseh dobrotah, smo si ogledali fotografije, ki so nastale med tednom in se slikali v Erasmus okvirjih.
Bil je res nepozaben večer!



[post-views]