Select Page

V ponedeljek so se četrtošolci preizkusili v orientacijskih veščinah. Pri pouku so spoznavali, kako se lahko orientiramo v naravi, s kompasom, zemljevidom, nato pa vso pridobljeno znanje uporabili na terenu. V manjših skupinah so se podali po štirih različnih progah, kjer so na kontrolnih točkah preverjali pravilnost poti.

Za zaključek sta se razreda med seboj pomerila še v igri med dvema ognjema. Le kdo je bil spretnejši?

[post-views]

Dostopnost (X)