V četrtek so učenci od 4. do 9. h razreda imeli naravoslovni dan. Tokrat smo odšli na Kras, v Park Škocjanske jame. Najprej smo seveda pomalicali, potem pa smo se odpravili proti vhodu v jamo. Prijazna vodička nas je popeljala na ogled jam in nas podučila o različnih...
Današnji dan smo ponovno preživeli na šoli. Šolske prostore smo že dobro poznali, pa tudi druženje s španskimi vrstniki je vedno bolj sproščeno. K temu je pripomogla prva dejavnost o čuječnosti, kjer smo se naučili pravilnega dihanja, podelili pozitivne misli drug o...