Select Page

Otroški pevski zbor naše šole se je Državnega tekmovanja pevskih zborov  v Zagorju ob Savi udeležil v torek, 27.3.2017, in osvojil zlato priznanje. Barbara Kovačič, njihova zborovodkinja, je prejela še posebno priznanje za najbolj prepričljivo izvedbo dvoglasne skladbe. Naslednji dan so tekmovali pevci našega mladinskega pevskega zbora; ti so dosegli zlato priznanje z odliko in osvojili skupaj z še enim zborom naziv Najboljši pevski zbor 26. revije!  Barbara Kovačič je prejela še posebno priznanje za najboljšo sestavo sporeda za mladinski pevski zbor.

Za tako visoka priznanja je poleg talenta potrebno še veliko truda in odrekanja. Vsem pevcem, ki ste s svojim petjem prispevali k osvojitvi priznanj, iskreno čestitamo in vam sporočamo, da smo ponosni na vas. Želimo vam uspešno petje še naprej in ob tem veliko prijetnega druženja.

Za kvalitetno in predano strokovno delo iskrene čestitke in zahvala seveda tudi zborovodkinji, gospe Barbari Kovačič!

Vladimir Mavri, ravnatelj

Za invalide