Tel: 05 380 12 00 os.tolmin@guest.arnes.si

Včeraj je na naši šoli potekala 4. dobrodelna prireditev OŠ ima talent. V tekmovalnem delu so se predstavili učenci z devetimi točkami.

Letošnji talent je Tadej Ivančič, učenec iz 9.a razreda, ki je na posnetku igral kar na 5 inštrumentov (kitara, harmonika, tuba, tolkala in sintesizer), v živo pa zapel pesem Voda izvajalcev Dan D.

Bravo Tadej, iskrene čestitke!  Upam, da nam boš zmagovalno pesem še kdaj zapel!

Iskrene čestitke tudi vsem ostalim nastopajočim, ki so nas vsak po svoje navdušili s svojim nastopom!

Na prireditvi, ki je bila  tudi dobrodelna, smo s srečelovom izbrali 1000 €. Sredstva so namenjena v šolski sklad.  Zahvala vsem, ki ste in prispevali za srečelov in kupovali srečke!

Prireditev so pripravili člani šolskega parlamenta pod mentorstvom gospe Denise Šuler Rutar. Čestitamo jim za izvedbo izvrstne humanitarne prireditve in se jim zahvaljujemo za njihov trud.

Alenka Kragelj, pomočnica ravnatelja

Fotografije: foto krožek