V četrtek, 24. 9. 2020, je na naši šoli potekalo šolsko tekmovanje iz logike. Tekmovanja se je udeležilo 60 učencev in učenk razredne stopnje pod mentorstvom učiteljic Melite Drol, Špele Borovničar in Kristine Kragelj ter 28 učencev in učenk predmetne stopnje pod mentorstvom učiteljice Petre Drnovšček. Učenci in učenke so se dobro odrezali in dobili veliko bronastih priznanj.

Dobitniki bronastih priznaj so:

  1. razred – Živa Zega, Jerca Rutar, Zara Jukić, Brina Barbič, Urban Makovec, Lara Rutar Jezeršek, Eva Matelič, Matic Tomažič, Oliver Mlekuž
  2. razred – Ruben Rejec, Tom Rozman, Eleanor Beatrice Squire, Rubi Šuligoj Kunilo, Matija Zidarič, Vid Jug Klavora, Eva Melinc, Ana Lina Bellomo, Iza Gaberšček, Manja Krivec, Neja Močnik, Anže Štrukelj, Tjan Istenič, Naomi Kutin, Jan Gaberšček Žužič, Jan Vencelj
  3. razred – Evelina Praznik, Zoja Barbič, Lucija Rutar, Jakob Luznik, Filip Mitev, Rožle Tomažič, Zoja Valentinčič
  4. razred – Eda Mežnar, Neli Lesnjak, Maja Tušar, Anika Rutar, Lukas Carli
  5. razred – Luka Močnik, Manuela Leban
  6. razred – Maja Leban, Sara Tušar, Zoja Kutin
  7. razred – Nejc Šavli, Kiara Lesnjak, Vita Zlatoper, Kristina Golja, Lara Zarli
  8. razred – Ema Kragelj, Maša Mežnar

Na državno tekmovanje so se uvrstili Maja Leban, Nejc Šavli, Kiara Lesnjak, Vita Zlatoper, Maša Mežnar in Ema Kragelj.

Državno tekmovanje, ki je bilo predvideno v soboto, 17. 10. 2020, v Vipavi je žal odpovedano in prestavljeno na kasnejši termin.

Dobitnikom priznanj in njihovim mentoricam iskreno čestitamo.

 

Vodstvo šole

Za invalide