Vsi smo zdravi, vreme je jasno in imamo se krasno! No, vse to že veste!

Tu nas na vse pretege hvalijo, kako smo pridni. Pri vsaki dejavnosti resno sodelujemo, upoštevamo navodila učiteljev in pridno pospravljamo naše sobe. Danes smo skoraj vsi dobili 10!
Spoznali smo, da je narava res najboljša učiteljica. Ves pouk poteka dobesedno v naravi in to nam je zelo všeč. Spoznavali smo gozdne živali in njihovo oglašanje, videli smo Veliki naravni most, vozili smo se s kanuji po reki Rak…
Najbolj pa nam je všeč to, da se veliko družimo in igramo. Pri tem se zelo zabavamo in nam res ni dolgčas.
Seveda pa smo tudi odlični športniki. Da smo pravi pohodniki, smo dokazali že v ponedeljek in torek.  Izjemo smo se izkazali v lokostrelstvu, danes v vožnji s kanuji, čaka nas še plezanje. Nikakor pa ne smemo pozabiti omeniti, da je naš učenec Tilen v lokostrelstvu dosegel čisto vse možne točke, kar pa se ne zgodi ravno pogosto.
Jutri se še zadnjič oglasimo, v petek pa nas pričakujte okoli 15.30!
7. C in učiteljici Martina in Dolores