Šola v naravi

Poletna šola v naravi (Novigrad, od 15. do 19. junija 2020): pripravljamo jo za učence 5. razreda. Največji poudarek je na učenju plavanja, poleg tega pa učenci na zanimiv in privlačen način raziskujejo obmorsko pokrajino in življenje v njej ter doživijo še mnogo lepega. Vodja je Jana Ipavec.

seznam opreme

Zimska šola v naravi (Krvavec, od 27. do 31. januarja 2020): namenjena je učencem 4. razreda. Posvetili se bomo predvsem učenju smučanja, prostemu smučanju in teku na smučeh. Učence bi radi čim prej usposobili za varno smučanje po različnih terenih. Poleg tega bodo tudi skozi pouk spoznavali smučanje in druge zimske aktivnosti in vsebine. Vodja je Saša Leban.

Plavalni tečaj za učence 3. razreda je obvezen del pouka. Izvajali ga bomo od 17. do 22. oktobra 2019 v Bohinjski Bistrici. Poudarek je na odpravljanju plavalne nepismenosti in izpopolnjevanju tehnike plavanja. Vodja je Matej Gaberšček.

Kolesarski izpit izvajamo teoretični del v 4. razredu, praktični pa v 5. razredu.

Šola v naravi v okviru centrov za šolske in obšolske dejavnosti (CŠOD):
Tam bomo strnjeno izvajali dneve dejavnosti. V prostem času bo poudarek na športnih aktivnostih in poglabljanju socialnih veščin.

7. a in 7.b razred: CŠOD Rak Rakek, od 13. do 17. 1. 2020, vodja je Petra Drnovšček.
7.c razred: CŠOD Rak Rakek, od 20. do 24. 1. 2020, vodja je Dolores Fon – Bon.

8. razred: CŠOD Cerkno, od 18. do 22. 5. 2020, vodja je Livija Šušteršič.

seznam opreme za CŠOD