Šola v naravi

Poletna šola v naravi (Ankaran, od 24. do 28. maja 2021): pripravljamo jo za učence 5. razreda. Največji poudarek je na učenju plavanja, poleg tega pa učenci na zanimiv in privlačen način raziskujejo obmorsko pokrajino in življenje v njej ter doživijo še mnogo lepega.
Ker v preteklem šolskem letu nismo uspeli izvesti poletne šole v naravi za letošnji 6. razred, jo bomo letos, in sicer tudi v Ankaranu od 17. do 21. maja 2021.
Vodja obeh šol v naravi je Neva Nanut Nahberger.

seznam opreme

Zimska šola v naravi (Krvavec, od 25. do 29. januarja 2021): namenjena je učencem 4. razreda. Posvetili se bomo predvsem učenju smučanja, prostemu smučanju in teku na smučeh. Učence bi radi čim prej usposobili za varno smučanje po različnih terenih. Poleg tega bodo tudi skozi pouk spoznavali smučanje in druge zimske aktivnosti in vsebine. Vodja je Saša Leban

Plavalni tečaj za učence 3. razreda je obvezen del pouka. Izvajali ga bomo od 6. do 9. 4. 2021 v Cerknem. Poudarek je na odpravljanju plavalne nepismenosti in izpopolnjevanju tehnike plavanja. Vodja je Vladimir Mavri.

Kolesarski izpit izvajamo teoretični del v 4. razredu, praktični pa v 5. razredu.

Šola v naravi v okviru centrov za šolske in obšolske dejavnosti (CŠOD):
Tam bomo strnjeno izvajali dneve dejavnosti. V prostem času bo poudarek na športnih aktivnostih in poglabljanju socialnih veščin.

7. a in 7. b razred: CŠOD Trilobit Jesenice od 7. do 11. 12. 2020, vodja je MatejGaberšček.
7. c razred: CŠOD Trilobit Jesenice od 14. do 18. 12. 2020, vodja je Livija Šušteršič.
8. a in 8. b razred: CŠOD Štrk Ptuj, od 12 do 14. 4. 2021, vodja je Tanja Kavčič.
8.c razred: CŠOD Štrk Ptuj, od 19. do 23. 4. 2021, vodja je Dolores Fon – Bon.

seznam opreme za CŠOD

Za invalide