Učenke in učenci Podružnične šole za izobraževanje in usposabljanje otrok s posebnimi potrebami Osnovne šole Franceta Bevka Tolmin smo tudi v letošnjem šolskem letu pridno brali in izpolnjevali bralne mape v sklopu projekta Moja knjižnica v organizaciji knjižnice Cirila Kosmača Tolmin. Pri pisanju in risanju, po poslušanju ali branju zgodb, smo ob pomoči naših učiteljic  pokazali veliko ustvarjalnosti.

V četrtek,11.6.2020, smo se odpravili v knjižnico Cirila Kosmača po težko pričakovane nagrade. Razveselili smo se ličnih kopalnih brisač, ki jih bomo prav kmalu preizkusili, saj so počitnice pred vrati.

Knjižničarka Polona nas je razveselila s pravljico Kako je rusica ugnala grdinico, ki jo je izvedla v kamišibaj tehniki. Pozorno smo prisluhnili, saj je bila vsebina zelo zanimiva.

Poslovili smo se z željo, da ostanemo zdravi in obljubo, da se jeseni zopet vidimo.

Vodja projekta : Svetlana Jovanović Škvarča