Tel: 05 380 12 00 os.tolmin@guest.arnes.si

Tudi letos smo se udeležili iger Specialne olimpiade Slovenije primorsko – notranjske regije. Naša ekipa je štela kar osem tekmovalcev. Nad Novo Gorico so se zgrinjali temni oblaki, vendar nas to ni motilo preveč. Vsi tekmovalci so se borili kot levi in dosegli odlične rezultate. Tekmovali smo v atletiki in elementih košarke ter dosegli:

·        tek 50 m: Stela Laharnar – 1.mesto

Tadej Jelinčič – 1.mesto

Janez Elija Podnar – 2. mesto

·        tek 100 m: Tilen Čus Božič – 1.mesto

Kristian Humar – 2. mesto

·        met 250 g žogice: Luka Kemper – 1.mesto

Rok Beridan – 3.mesto

·        elementi košarke: Andrej Leban – 1. mesto

Vsem tekmovalcem iskrene čestitke. Se pa že veselimo naslednjih iger, ki bodo v Tolminu. Pridite in navijajte za nas. 

Športni pozdrav Mateja Ivančič Leban