PROJEKT MOJA KNJIŽNICA

V četrtek, 11.4.2019, smo učenke in učenci Podružnične šole za izobraževanje in usposabljanje otrok s posebnimi potrebami OŠ  Franceta Bevka Tolmin ponosno zaključili akcijo Moja knjižnica, ki poteka v knjižnici Cirila Kosmača Tolmin. Akcija je potekala od oktobra do aprila.

Enkrat mesečno smo se podali v knjižnico in vsi skupaj izbirali knjige. Prebrali smo dvanajst zgodb, spoznali veliko novih junakov, dogodkov, občutij in sporočil. Potem smo o vsem, kar se nas je dotaknilo, pisali in risali v naše mape. Vse izdelke so knjižničarji skrbno pregledali. Če smo se zelo potrudili, so nas še posebej pohvalili. Zelo smo se razveselili ročne ure, ki smo jo prejeli za nagrado. Podelila nam jih je knjižničarka Alenka Mahajnc, ki nas je prijazno povabila tudi k nadaljnjemu sodelovanju.

Z veseljem se bomo odzvali.

Vodja projekta: Svetlana Jovanović Škvarča