V sredo, 19.12.2018, so popoldne v večnamenskem prostoru Osnovne šole Franceta Bevka Tolmin, zadonele božično-novoletne melodije in naznanile tradicionalno novoletno prireditev Podružnične šole za izobraževanje in usposabljanje otrok s posebnimi potrebami. Zbrali smo se učenke, učenci, vse strokovne delavke in delavci, starši, stari starši, sorodniki, posebni povabljeni gostje in naši prijatelji.

Na odru so se s plesom, dramatizacijami, petjem, igranjem na male instrumente, skeči in recitalom, predstavili vsi učenci in učenke. Nastop je bil prisrčen, igriv in praznično obarvan.

Prireditev smo zaključili z mislijo:« Ti ne rabiš čarovnije, čisto vse, kar si želiš, z voljo, znanjem narediš« in skupno zapeto pesmijo »Želimo vam srečen Božič, v novem letu pa  mir.«

Sledilo je prijetno druženje ob čaju in piškotih. Z velikim veseljem smo poklepetali z bivšimi učenkami in učenci in njihovimi starši.

Večer je bil poln lepih trenutkov, srečanj, nasmehov in toplih stiskov rok.

Obilo vsega tega želimo tudi Vam.

SREČNO 2019! Vsi iz PŠIUOPP

Napisala: Svetlana Jovanović Škvarča