Zaključek projekta Korak k sončku

V ponedeljek, 11. 6. 2018, smo se učenci posebnega programa v sklopu projekta Korak k sončku zopet srečali z otroci iz Vrtca Tolmin, oziroma natančneje iz skupine Metuljček. Tokratno druženje je bilo res nekaj enkratnega, saj je potekalo v gozdičku s prav posebnimi prijatelji. Obiskala sta nas terapevtska psa Varvi in Luna z lastnikoma Cvetko in Zlatkom iz društva Tačke pomagačke. Izvedeli smo polno novega o pasmi mejni škotski ovčar. S  kužkoma smo se poigrali, ju pobožali in spodbujali pri delu na ovirah. Mnogi smo prvič videli agility. Psa smo po uspešni predstavi nagradili s priboljški in jima podelili medalje. Ob zaključku srečanja pa sta nas Luna in Varvi razveselila z bomboni, ki sta nam jih prinesla v vrečki, obešeni okrog vratu. Mmm, kako so bili sladki.

Hvala, Cvetki in Zlatku ter njunima štirinožnima prijateljicama Varvi in Luni za lep in nepozaben dan.


Učiteljica: Adrijana Skok