Korak k sončku – decembrsko druženje z najmlajšimi

V prazničnem decembru smo v posebnem programu vzgoje in izobraževanja čas namenili tudi druženju z otroki iz vrtca iz skupine Čebelice.

Lepega sončnega dne smo se skupaj odpravili na sprehod, se med potjo ustavili in skupaj zapeli ter zaplesali.

V času deževnega vremena nam je učiteljica Mojca Miklavič Ivančič popestrila dan s pripovedovanjem pravljice Lisica in volk, v kateri so sodelovali in se vanjo vživeli tudi otroci.

Na zadnjem decembrskem srečanju pa so nas otroci iz skupine Čebelice presenetili z vabilom na kamišibaj predstavo: glasbeno pravljico Peter in volk. Z veseljem smo se odzvali vabilu in si ogledali zgodbo o otroštvu, svobodi in pogumu.

Z vsakim druženjem smo se bolje spoznali in povezali, zato ni nobenega dvoma, da se naše poti ne bi srečale tudi v prihajajočem letu 2020.