Zaključni izlet devetošolcev v Gardaland

V četrtek, 23. 5. 2019, so se učenci 9.a, 9.b, 9.c in 9.h razreda odpravili na zaključni izlet v Gardaland.

Zabaviščni park ponuja različne adrenalinske, zabavne in vodne dogodivščine. Učenci so lahko preizkusili različne adrenalinske vožnje, obiskali 4D kino in si ogledali odlomek filma San Andreas, se podali v raziskovanje piramid in podzemlja, doživeli vožnjo po reki z brzicami skozi afriško džunglo, se zmočili na vožnji z debli in se preizkusili še v marsičem. Posebno doživetje je bila »vožnja« z letečim otokom, ki je nudila razgled čez cel zabaviščni park. Preizkusili so lahko svoje sposobnosti in spretnosti v različnih igrah, za katere so si lahko prislužili mikavne nagrade. Učencu Luisu iz 9. h je z dolgotrajnim preizkusom moči uspelo prislužiti veliko plišasto pando.

Učenci so se spoprijateljili in delili občutke ob adrenalinskih doživetjih. Z doživetji, dogodivščinami in svobodo izbire so bili zelo zadovoljni. Spletla so se prijateljstva, ki bodo ostala za vedno v spominu.

Učenec Žan Podpečan in učiteljica Adrijana Skok